Εικόνα Λογότυπο Διδάσκοντες Ανακοινώσεις

Ενημερώνονται οι φοιτητές του τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής ότι η θεωρία του μαθήματος “Αναλυτική και Οργανική Χημεία” θα διδάσκεται με εξ αποστάσεως μέσα χρησιμοποιώντας το Skype for Business και το e-class.

Για το Εργαστηριακό μέρος του μαθήματος θα καλυφθεί ένα μέρος του, με ανάρτηση  εργαστηριακών φυλλαδίων  και ανάθεση εβδομαδιαίων εργασιών στους φοιτητές μέσω του e-class. Η εκπαιδευτική διαδικασία του μαθήματος θα ολοκληρωθεί με την έναρξη της δια ζώσης εκπαιδευτικής διαδικασίας  όταν θα είναι εφικτό.

Οι φοιτητές θα ενημερώνονται συνεχώς από την κα. Μπεκιάρη και τον κ. Χασάπη μέσω του e-class.

Παρακαλούνται οι φοιτητές που δεν το έχουν πράξει έως τώρα να κάνουν εγγραφή στο μαθήματα

• ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ (ΘΕΩΡΙΑ) (CRS_201)
  • ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ) (CRS_201)
  • ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ (ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ) (CRS_201)

που έχουν δημιουργηθεί στην Πλατφόρμα eclass του Πανεπιστημίου.

Οι διδάσκοντες